середа, 21 грудня 2016 р.

Лінійка до тижня іноземної мови.



Фото до виховного заходу "Свого навчайтесь і чужого не цурайтесь."


Виховний захід 15.12.2016р. між учнями 5-6 класів на кращого знавця англійської мови.
Прийняли участь 2 класи, по 10 учнів в командах. Використовувалась робота та завдання в команді, між капітанами та із групою підтримки. Різниця між балами була в один бал. Переміг 5 клас. У конкурсах були використані прислів"я, загадки, фото-ілюстрації, пісні. 

субота, 12 березня 2016 р.

Табір в НВК №2 м. Ульяновка

Holidays
Підготувала Стадніцька Я.Л.
                                                                 (1-й загін)
Дата:
Цілі: вдосконалювати лексичні, граматичні навички; навички говоріння, мовлення, розвивати мовну здогадку; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: Тематичні картки, кольоровий папір.
ХІД УРОКУ
I.   ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Привітання й повідомлення теми та мети уроку
Т.Hello, children. Nice to meet you. Today we are going to speak about Christmas, colours, your favourite toys and chek your knowledge in counting and alphabet.
II.   УВЕДЕННЯ В ІНШОМОВНУ АТМОСФЕРУ
  Фонетична зарядка
Т. Let s train our Mr. Tongue.
- A black cat on a mat and ate a fat rat.
- The teacher thought and thought and thought and no one knew the thought     he thought.
- Rain, rain, go away come again another day little Tommy wants to play.
- Peter Pan put a pet in his pot. Poor pet.
Мовленнєва зарядка
Гра «Interview»
Whats is your name?
How old are you?
How are you?
Where do you live?
What colour is it?
III. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Presenting colous
Гра «Correct me»
It is red.                    Yes, it is.
It is yellow.               Yes, it is.
It is blue.                   No, it isn’t.
It is brown.               Yes, it is.
It is orange.              No, it is not.
It is white.                 Yes, it is.
Writing. ABC
Повторення абетки
(Учитель пише літери абетки від А до Z на дошці. Потім ненароком витирає половину літер із абетки і просить допомогти учнів щодо відновлення літер. Коли всі літери відновлено, учням пропонується перейти уявний міст А-Z, називаючи при цьому всі літери. Міст можна проходити по два-три учні одночасно, при цьому включати в групи сильних та слабих учнів.)
Повторення теми «Рахунок»
(На прохання учителя діти рахують кількість предметів у класі.)
Гра «Відгадай»
(У мішечку є номери цифр, які учні повинні відгадати.)
T. Children, what number have number have I got in my sack?
PS.
-          Is  in two?                     - Is it nine?
-          Is it ten?                        - Is it eight?
-          Is it six?                         - Is it one?
Фізкультхвилинка
(Діти виконують дії з використанням римівки) «Colours»
Pick up, put down, stand up, turn around.
Clap left, clap right, clap up, clap down.
Look left, look right, look up, look down.
Turn around, sit down, touch something yellow.

Speaking
Training on the topic «Christmas Holidays»
T. Children, name all the words and phrases you know about Christmas and winter.
(Діти називають слова з теми.)
-          Snow                                         - Decorate
-          Snowballs                                - Have fun
-          Snowman                                - Box
-          Bell                                           - Santa Claus
-          Christmas tree                       - Present
-          Toy                                          - Sing
-          Dance
Game «Word tennis»
T. Pupils, I will pass you Ukrainian words and you pass back English words:
- прикрашати       decorate
- сніговик               snowman
- ялинка                 Christmas tree

Task:
Try to change the places of the letters and you can read the names of holidays:
1. RISTSAMCH
2. TEREAS
3. MOTDAYHER
4. NEEWOLLAH

Listening
Ігрова ситуація «Візит гостя»
T. Look here, children, we have a guest. It is Simon. He wants to introduce us his favourite toy.
    Simon. Hello, children, nice to meet you.
    I have got my favourite toy. My favourite toy is a bell. It is small. It is yellow. It is nice. It is good.
Speaking
(Діти описують свої улюблені іграшки. По закінченні вони прикрашають ялинку виготовленими власноруч іграшками)
Запитальна форма It is a stocking?
Гра «Guess, what it is»
(Діти ставлять запитання щодо речей, які розміщено в пакунку. Нагорода – солодощі.)
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підсумки уроку.









             15 лютого в НВК №2 в м. Ульяновка провела конкурс на кращого знавця іноземної мови, між шостими класами "We Know English.". В змаганнях приймало участь дві команди 6-тий а і 6-тий б. Учні брали участь у таких конкурсах:
- "Warm -up"
- "Short names"
- "Cartoon charasters"
- "To count"
- Game "Blitz"